Akce SAT - anteny-krista

Antény - Krista servis
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Akce SAT

Satelitní přijímač GoSAT GS7056 HDi ( 3 roky záruka na www.gosat.cz ZDARMA )

Přijímač FULL HDTV MPEG4 připravený ve spolupráci se Skylinkem, který nabízí uživateli volbu mezi dvěma způsoby aktualizace seznamu kanálů. Díky funkci FastScan máte neustále aktualizovaný seznam programů řízený operátorem. Díky funkci Skylink aktualizace si můžete upravit seznam programů dle svých potřeb a zároveň udržovat seznam programů stále aktuální. Zabudovaná čtečka karet Irdeto umožňuje v přijímači používat karty Irdeto a také karty ICE všech našich operátorů - Skylink, CS link, Freesat.
P
řístroj má intuitivní, graficky velmi vydařené menu, které disponuje českým i slovenským jazykem (+angličtina, němčina). Také EPG a teletext umí CZ&SK jazyk a proto je vhodný pro příjem zejména českých a slovenských programů ze satelitu. Přístroj má HDMI konektor a také Scart, je možno ho připojit také ke starším typům televizorů.

GS7056HDi podporuje také speciální funkce jako nap
ř. zasílání zpráv, naladění programů na dálku a také možnost aktualizace software přes družici v pohotovostním režimu. Díky funkcím FastScan a Dynamic Channel Managemen již pro vás změny programu nebudou noční můrou. Přijímač odhalí změny programů á sám je doladí, případně přejmenuje.
USB konektor na zadním panelu p
řijímače slouží k připojení harddisku, nebo USB flash, které lze použít nejen k nahrávání TV programů, ale taktéž k přehrávání multimediálních souborů (video, hudba, foto). GS7056HDi umožňuje nahrávat až 2 HD programy a třetí program sledovat (ze stejného transpondéru).
P
řijímače GoSat mají ověřenou kvalitu a výrobcem/dovozcem zajištěnou rychlou a odbornou podporu. Jsou proto mezi uživateli velmi oblíbené. Pro jejich spolehlivost jsou doporučovány také TV operátory.cena včetně DPH 2.900,-

dotovaný přijímač SKYLINK za 999,-


- 1 čtečka karet Irdeto
- Silicon Secure (připraven na párování)
- Vstupní frekvence 950MHz ~ 2150MHz
- MPEG-2 MP@ML, MP@HL, MPEG-4/AVC MP@L3, HP@L4
- Video rozlišení 720p, 576p/576i, 1080i, 1080p FULL HD
- 1 LNB vstup (F-type)
- DiSEqC 1.2 & USALS & UNICABLE
- 6000 TV a rádio kanálů
- USB 2.0 rozhraní s podporou PVR a multimediálních souborů (MP3,JPEG,AVI,MKV)
- Rychlé přepínání kanálů
- Uživatelsky příjemné, snadné a multijazyčné OSD menu
- EPG (Elektronický programový průvodce)
- EPG časovač
- Teletext (vkládání pomocí VBI, paměť 400 stran)
- Titulky (DVB/TXT)
- Rodičovský zámek
- ZOOM, historie, hry
- HDMI & S/PDIF & 1xScart & 1x VIDEO OUT (RCA) & 2x AUDIO OUT (RCA) & USB
- Rozměry přijímače 250 x 170 x 55


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky