Systém irdeto - anteny-krista

Antény - Krista servis
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Systém irdeto

Vypnutí systému CryptoWorks
Provozovatel česko-slovenských satelitních platforem Skylink a CS Link, společnost M7 Group, informuje o ukončení provozu systémů CryptoWorks.


V minulém období byl ukončen přechod na nový systém kódování Irdeto. Posledním krokem tohoto procesu bylo ukončení provozu starých systémů s kódováním CryptoWorks.
Ukončení registrace karet CryptoWorks je důsledkem ukončení podpory tohoto systému podmíněného přístupu k 31. 12. 2012, pro které se rozhodla společnost Irdeto B.V., vlastník obou kódovacích systémů používaných satelitní platformou CS Link.

Satelitní televize Skylink umožňuje přijímat stovky kódovaných i nekódovaných televizních programů. Dekódovací karta Skylink slouží ke zpřístupnění kódovaných programů ze satelitů Astra 23,5°E a Astra 19,2°E na území ČR a SR.
Kódované programy jsou seskupeny do Programových balíčků.
Na každé registrované kartě s uhrazeným
Servisním poplatkem je dostupný balíček Digital a Digital HD, který obsahuje základní české a slovenské televizní programy a rozhlasové stanice.
Ostatní programové balíčky jsou placené a vedle všech základních programů balíčku Digital a Digital HD obsahují navíc další hodnotné programy různých žánrů.
Placené balíčky si lze předplatit na libovolné období dle vlastní volby. Není potřeba se k ničemu zavazovat a nehrozí žádné sankce.
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky